Ziębice

Ziębice – miasto wielu kultur

Ziębice to niewielkie, ale urokliwe miasto położone w województwie dolnośląskim, na trasie trzech ciekawych szlaków turystycznych o różnym stopniu trudności.

Ważnymi zabytkami w tym mieście są: bazylika św Jerzego Męczennika i sanktuarium Męki Pańskiej z 1270 roku oraz dawne obiekty sakralne – synagoga,  kościół ewangelicki, zespół klasztorny krzyżowców, a także liczne domy, kamienice i historyczne dziś obiekty użyteczności publicznej jak przykładowo urząd skarbowy, w którym obecnie mieści się szkoła.

Warto podkreślić, że w Ziębicach swoją siedzibę ma jedyne w Polsce Muzeum Gospodarstwa Domowego z bogatym zbiorem eksponatów datowanych na wiek XVII do XIX oraz znajduje się tu upamiętniający 1000-lecie Państwa Polskiego pomnik Orła Piastowskiego o pokaźnych rozmiarach niemal 10 metrów.

Historycznie pierwsze wzmianki o Ziębicach pojawiają się już w roku 1234, jednak prawa miejskie zostały im nadane między rokiem 1243 a 1250.

Zajazd U George’a ze szczególnym ukłonem w stronę Ziębic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Ziębic, swoją cenioną przez wielu miejscowych Klientów propozycję na wesela, ale też inne, ważne imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a.

Ten działający w tutejszej gminie, w Starczówku nieopodal Ziębic ładnie położony i zaprojektowany z myślą usługową obiekt – z funkcją sporego domu weselnego zaprasza szczególnie lokalną społeczność do korzystania ze swoich propozycji, starannie dobranych do potrzeb mieszkańców okolicznych miejscowości.

Niewątpliwą zaletą naszej oferty, dobrze dopasowanej do oczekiwań zwłaszcza Nowożeńców z Ziębic i okolic, jest smaczna kuchnia z tradycyjnym polskim jedzeniem, spore parkingi oraz bogaty zestaw propozycji dodatkowych urozmaicających wesela i inne imprezy okolicznościowe (do wyboru).

Zapewniamy z pełną odpowiedzialnością, że nasza doświadczona w organizowaniu wesel, chrzcin, komunii, w ramach działalności naszego domu weselnego, dołoży wszelkich starań, żeby każde przyjęcie robione na zlecenie mieszkańców miasta i gminy Ziębice pozostawiło po sobie wiele pozytywnych wrażeń i ciepłych wspomnień.

Bliskość natury i sprzyjająca dobrej zabawie znajoma sceneria, a także piękne plenery, dodatkowo zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla Ziębic i sąsiednich miejscowości.

Mieszkasz w okolicach Ziębic i chcesz skorzystać z naszych usług – po prostu zadzwoń

Skorzystanie propozycji przygotowanej przez dom weselny – Zajazd U George`a zwłaszcza mieszkańcom Ziębic nie powinno sprawić problemu. Wystarczy bowiem skontaktować się z nami, przedstawiając nawet tylko w zarysie oczekiwania, co do kształtu wesela lub innego typu imprezy i określić przynajmniej w przybliżeniu podać przewidywany termin uroczystości. To da pewność, że po złożeniu dokładnego zlecenia, wszystko zostanie przygotowane na podany dzień i godzinę, na najwyższym poziomie.

Zachęcamy gorąco, żeby najlepszy termin planowanego wesela lub innej imprezy okolicznościowej zarezerwować możliwie najwcześniej, by nikt Państwa nie ubiegł. Nie zaszkodzi także przy okazji, zapytać o aktualne promocje, których w naszym domu weselnym, zwłaszcza dla Nowożeńców z Ziębic i okolic, nie brakuje.

Chcąc dokonać rezerwacji wybranego terminu wesela czy też ustalić szczegóły odnośnie przygotowywanych w naszej kuchni potraw specjalnie dla mieszkańców Ziębic i okolic warto skontaktować się z naszymi pracownikami telefonicznie, osobiście albo za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie.

Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji oraz dobrych wspomnień z domu weselnego, z Zajazdu u George`a, zwłaszcza mieszkańcom Ziębic i okolicznych miejscowości!

 • Księga gości

  • Barbara / 14 października 2019:
   12.10.2019r odbylo się Wesele naszej kochanej córki. Chylimy czoła. przed wlascicielami. za profesjonalizm. dziękujemy. wszystkim pracownikom za. bardzo miłą obsługę.... »
  • Agnieszka / 19 czerwca 2018:
   Bardzo dziękuję i polecam. Bardzo ładne miejsce, bardzo miła obsługa i super sala. »
  • Beata / 24 maja 2018:
   Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, wszystko było idealne, od wygladu sali, przez przepyszne jedzenie aż po cudowną zabawę. »
  • Aga / 29 kwietnia 2018:
   SErdecznie polecam! Cudowne miejsce, świetnie zorganizowane i z przemiłymi ludźmi. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję! Jakość usług jaką otrzymaliśmy w... »
  • Malwina / 17 kwietnia 2018:
   Serdecznie polecam. Jako gość jestem bardzo zadowolona. Kuchnia smaczna, obsługa profesjonalna, a pokoje czyste i przytulne. Zdecydowanie 10/10. »
  • Ola / 29 marca 2018:
   Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce, wspaniała sala i świetna obsługa. Własciciel bardzo elstyczny i życzliwie nastawiony, można bardzo wiele rzeczy szybko... »
  • Kamila / 16 marca 2018:
   Bardzo serdecznie dziękuję, bo było super. Co prawda miałam przyjemność być gościem na weselu ale chciałabym pochwalić nie tylko piękną... »
  • magda i maciek / 17 kwietnia 2015:
   Szczerze polecamy to miejsce !! Nasze wesele było wymarzone :) Sala pięknie wystrojona, jedzenie przepyszne i w duzych ilościach a... »
  • Teresa / 7 marca 2015:
   Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną nzseago wesela! Zespf3ł porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii,... »
  • Ania Chmal / 11 listopada 2014:
   Zapomniałam wspomnieć o wygodzie jaką podczas wesela jest taras, który Sala Bankietowa posiada oraz o bazie noclegowej, o super domkach... »