Kamieniec Ząbkowicki

Kamieniec Ząbkowicki – historia i tradycja

Kamieniec Ząbkowicki to malownicza wieś na Dolnym Śląsku, o której istnieniu wspominał już Gall Anonim w Kronice Polskiej z 112-116 roku. Ma ona niezwykle bogatą jak na tak małą miejscowość historię, o której świadczą liczne zabytki.

Do tych najważniejszych wartych zobaczenia w Kamieńcu Ząbkowickim obiektów należą przede wszystkim: kościół ewangelicki, z XIX wieku oraz cysterski zespół klasztorny z XIV-XIX wieku a w nim między innymi: kościół, spichrz, 4 oficyny, dawny klasztor i budynki gospodarcze, a także dobrze zachowany zespół zamkowy z wieku XIX w skład którego wchodzą między innymi: zamek, oficyny, stajnia, wozownia, ogród z tarasami, schodami i fontannami.

Zajazd U George’a otwarty na mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego wesela i różnego rodzaju inne imprezy okolicznościowe przygotowuje  Zajazd U George`a z siedzibą w Starczówku – gmina Ziębice. Jest on bardzo atrakcyjnie utrzymany i położony z uwzględnieniem potrzeb posiadaczy aut. To wyjątkowy dom weselny, z piękną salą weselną, miejscami noclegowymi dla gości i Apartamentem dla Nowożeńców.

Ważnym elementem i zaletą oferty przedstawianej mieszkańcom Kamieńca Ząbkowickiego i okolic przez naszą sprawdzoną ekipę jest także lubiane i cenione lokalnie za swoje walory jedzenie, proponowane w zróżnicowanych cenowo zestawieniach.

Przyjazna, znajoma sceneria, bliskość natury pięknie prezentująca się na zdjęciach, dodatkowo zapraszają do skorzystania z propozycji Zajazdu U George`a dla Kamieńca Ząbkowickiego i okolic.

Mieszkasz w okolicach Kamieńca Ząbkowickiego i chcesz skorzystać z naszych usług – to bardzo łatwe

Korzystanie z propozycji Zajazdu u George`a jest niezwykle proste. Trzeba jedynie skontaktować się z nami, podać rodzaj planowanej imprezy okolicznościowej, a następnie nakreślić tylko swoje oczekiwania względem naszych usług. Warto też podać planowany termin przykładowo wesela, aby mieć gwarancję, że zagwarantujemy sobie i gościom świetną zabawę bez stresu.

Aby nie okazało się, że ktoś Państwa ubiegł i nie ma już niestety wymarzonego, czy potrzebnego terminu, rezerwację warto zrobić wcześniej. Nie zaszkodzi też zapytać o atrakcyjne promocje dla mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolicznych miejscowości, których u nas nie brakuje.

W celu dokonania rezerwacji, uzyskania dokładnych informacji na temat przykładowo menu, czy usług dodatkowych przygotowanych specjalnie dla mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolic przez Zajazd U George`a, zachęcamy do kontaktu z nami w dowolnie wybrany sposób telefonicznie, osobiście, emailowo – nawet teraz.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a , które czekają mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolic!

 • Księga gości

  • Barbara / 14 października 2019:
   12.10.2019r odbylo się Wesele naszej kochanej córki. Chylimy czoła. przed wlascicielami. za profesjonalizm. dziękujemy. wszystkim pracownikom za. bardzo miłą obsługę.... »
  • Agnieszka / 19 czerwca 2018:
   Bardzo dziękuję i polecam. Bardzo ładne miejsce, bardzo miła obsługa i super sala. »
  • Beata / 24 maja 2018:
   Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, wszystko było idealne, od wygladu sali, przez przepyszne jedzenie aż po cudowną zabawę. »
  • Aga / 29 kwietnia 2018:
   SErdecznie polecam! Cudowne miejsce, świetnie zorganizowane i z przemiłymi ludźmi. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję! Jakość usług jaką otrzymaliśmy w... »
  • Malwina / 17 kwietnia 2018:
   Serdecznie polecam. Jako gość jestem bardzo zadowolona. Kuchnia smaczna, obsługa profesjonalna, a pokoje czyste i przytulne. Zdecydowanie 10/10. »
  • Ola / 29 marca 2018:
   Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce, wspaniała sala i świetna obsługa. Własciciel bardzo elstyczny i życzliwie nastawiony, można bardzo wiele rzeczy szybko... »
  • Kamila / 16 marca 2018:
   Bardzo serdecznie dziękuję, bo było super. Co prawda miałam przyjemność być gościem na weselu ale chciałabym pochwalić nie tylko piękną... »
  • magda i maciek / 17 kwietnia 2015:
   Szczerze polecamy to miejsce !! Nasze wesele było wymarzone :) Sala pięknie wystrojona, jedzenie przepyszne i w duzych ilościach a... »
  • Teresa / 7 marca 2015:
   Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną nzseago wesela! Zespf3ł porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii,... »
  • Ania Chmal / 11 listopada 2014:
   Zapomniałam wspomnieć o wygodzie jaką podczas wesela jest taras, który Sala Bankietowa posiada oraz o bazie noclegowej, o super domkach... »