Kamieniec Ząbkowicki

Kamieniec Ząbkowicki – historia i tradycja

Kamieniec Ząbkowicki to malownicza wieś na Dolnym Śląsku, o której istnieniu wspominał już Gall Anonim w Kronice Polskiej z 112-116 roku. Ma ona niezwykle bogatą jak na tak małą miejscowość historię, o której świadczą liczne zabytki.

Do tych najważniejszych wartych zobaczenia w Kamieńcu Ząbkowickim obiektów należą przede wszystkim: kościół ewangelicki, z XIX wieku oraz cysterski zespół klasztorny z XIV-XIX wieku a w nim między innymi: kościół, spichrz, 4 oficyny, dawny klasztor i budynki gospodarcze, a także dobrze zachowany zespół zamkowy z wieku XIX w skład którego wchodzą między innymi: zamek, oficyny, stajnia, wozownia, ogród z tarasami, schodami i fontannami.

Zajazd U George’a otwarty na mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego wesela i różnego rodzaju inne imprezy okolicznościowe przygotowuje  Zajazd U George`a z siedzibą w Starczówku – gmina Ziębice. Jest on bardzo atrakcyjnie utrzymany i położony z uwzględnieniem potrzeb posiadaczy aut. To wyjątkowy dom weselny, z piękną salą weselną, miejscami noclegowymi dla gości i Apartamentem dla Nowożeńców.

Ważnym elementem i zaletą oferty przedstawianej mieszkańcom Kamieńca Ząbkowickiego i okolic przez naszą sprawdzoną ekipę jest także lubiane i cenione lokalnie za swoje walory jedzenie, proponowane w zróżnicowanych cenowo zestawieniach.

Przyjazna, znajoma sceneria, bliskość natury pięknie prezentująca się na zdjęciach, dodatkowo zapraszają do skorzystania z propozycji Zajazdu U George`a dla Kamieńca Ząbkowickiego i okolic.

Mieszkasz w okolicach Kamieńca Ząbkowickiego i chcesz skorzystać z naszych usług – to bardzo łatwe

Korzystanie z propozycji Zajazdu u George`a jest niezwykle proste. Trzeba jedynie skontaktować się z nami, podać rodzaj planowanej imprezy okolicznościowej, a następnie nakreślić tylko swoje oczekiwania względem naszych usług. Warto też podać planowany termin przykładowo wesela, aby mieć gwarancję, że zagwarantujemy sobie i gościom świetną zabawę bez stresu.

Aby nie okazało się, że ktoś Państwa ubiegł i nie ma już niestety wymarzonego, czy potrzebnego terminu, rezerwację warto zrobić wcześniej. Nie zaszkodzi też zapytać o atrakcyjne promocje dla mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolicznych miejscowości, których u nas nie brakuje.

W celu dokonania rezerwacji, uzyskania dokładnych informacji na temat przykładowo menu, czy usług dodatkowych przygotowanych specjalnie dla mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolic przez Zajazd U George`a, zachęcamy do kontaktu z nami w dowolnie wybrany sposób telefonicznie, osobiście, emailowo – nawet teraz.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a , które czekają mieszkańców Kamieńca Ząbkowickiego i okolic!