Paczków

Paczków – historia i tradycja

Paczków to piękne miasteczko położone w województwie opolskim, historycznie związane z Dolnym Śląskiem, założone w 1254 roku. Historycznie było cenione ze względu na charakter obronny i zamki, które nie zachowały się do dziś.

W zbudowanym na średniowiecznym planie Paczkowie warto zwiedzić między innymi: gotycki kościół św. Jana Ewangelisty, planty miejskie powstałe po 1846 roku oraz mury obronne z  19 basztami i 3 bardzo dobrze zachowanymi wieżami bramnymi, zwanymi śląskimi Caracassone: bramą Wrocławską, bramą Ząbkowicką oraz bramą Kłodzką oraz pamiętające ubiegłe wieki domy i kamienice.

Warto zauważyć, że obecnie Paczków współdziała w ramach współpracy międzynarodowej z Czechami, Niemcami i Francją, co niewątpliwie podnosi jego lokalny prestiż oraz przyczynia się do rozwoju.

Zajazd U George’a otwarty na mieszkańców Paczkowa i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Paczkowa oraz sąsiednich miejscowości, swoją bogatą ofertę na wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a. Ten pięknie położony obiekt z przestronną salą weselną i noclegami dla gości funkcjonuje w Starczówku – gmina Ziębice (województwo dolnośląskie).

Niewątpliwym atutem naszej starannie dobranej do oczekiwań Nowożeńców z Paczkowa i okolic, oferty jest wykwintna kuchnia i przystępny cennik z wieloma usługami dodatkowymi. Wprawieni w przygotowywaniu wesel, chrzcin, komunii, czy przykładowo bali sylwestrowych na 120 osób, pracownicy naszego domu weselnego dołożą wszelkich starań, by każda impreza organizowana w Zajeździe U George`a była dla naszych gości niezapomniana i pozostawiła po sobie same dobre wspomnienia.

Przyjazna sceneria, bliskość natury pięknie prezentująca się na zdjęciach, dodatkowo zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Paczkowa i okolic.

Mieszkasz w okolicach Paczkowa i chcesz skorzystać z naszych usług – to proste

Korzystanie propozycji przygotowanej mieszkańcom Paczkowa i okolic przez dom weselny – Zajazd U George`a to prostsze niż się wydaje. Wystarczy skontaktować się z nami, podać wstępnie swoje oczekiwania oraz nakreślić wybrany termin planowanego wesela lub innej imprezy, a my zajmiemy się resztą, w razie potrzeby doradzając, pomagając w szczegółach.

Warto nawet dużo wcześniej zgłosić nam wymarzony termin planowanej imprezy okolicznościowej, żeby potem nie okazało się, że ktoś Państwa ubiegł i nie możemy pomóc. Nie zapomnijcie też przy okazji zapytać o atrakcyjne promocje, których u nas, zwłaszcza dla Nowożeńców z Paczkowa i okolic, nie brakuje.

Aby zapisać się na wybraną datę przygotowania wesela czy uzyskać więcej informacji odnośnie proponowanych zestawów dań, aktualnych cen i usług dodatkowych oferowanych specjalnie dla mieszkańców Paczkowa i okolic przez Zajazd U George`a, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami za pomocą z danych teleadresowych dostępnych w zakładce Kontakt.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Paczkowa i okolic!

 • Księga gości

  • Barbara / 14 października 2019:
   12.10.2019r odbylo się Wesele naszej kochanej córki. Chylimy czoła. przed wlascicielami. za profesjonalizm. dziękujemy. wszystkim pracownikom za. bardzo miłą obsługę.... »
  • Agnieszka / 19 czerwca 2018:
   Bardzo dziękuję i polecam. Bardzo ładne miejsce, bardzo miła obsługa i super sala. »
  • Beata / 24 maja 2018:
   Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, wszystko było idealne, od wygladu sali, przez przepyszne jedzenie aż po cudowną zabawę. »
  • Aga / 29 kwietnia 2018:
   SErdecznie polecam! Cudowne miejsce, świetnie zorganizowane i z przemiłymi ludźmi. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję! Jakość usług jaką otrzymaliśmy w... »
  • Malwina / 17 kwietnia 2018:
   Serdecznie polecam. Jako gość jestem bardzo zadowolona. Kuchnia smaczna, obsługa profesjonalna, a pokoje czyste i przytulne. Zdecydowanie 10/10. »
  • Ola / 29 marca 2018:
   Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce, wspaniała sala i świetna obsługa. Własciciel bardzo elstyczny i życzliwie nastawiony, można bardzo wiele rzeczy szybko... »
  • Kamila / 16 marca 2018:
   Bardzo serdecznie dziękuję, bo było super. Co prawda miałam przyjemność być gościem na weselu ale chciałabym pochwalić nie tylko piękną... »
  • magda i maciek / 17 kwietnia 2015:
   Szczerze polecamy to miejsce !! Nasze wesele było wymarzone :) Sala pięknie wystrojona, jedzenie przepyszne i w duzych ilościach a... »
  • Teresa / 7 marca 2015:
   Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną nzseago wesela! Zespf3ł porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii,... »
  • Ania Chmal / 11 listopada 2014:
   Zapomniałam wspomnieć o wygodzie jaką podczas wesela jest taras, który Sala Bankietowa posiada oraz o bazie noclegowej, o super domkach... »