Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie – historia i tradycja

Ząbkowice Śląskie to piękne miasto Dolnego Śląska, jak podają niektóre źródła, położone na wysokości 285 m nad poziomem morza. Otrzymało ono prawa miejskie przed 1287 rokiem, jednak dokładna data jego powstania nie jest znana.

Przecięcie szlaków handlowych oraz obronny charakter Ząbkowic Śląskich zauważono i ceniono już od momentu powstania miasta, aż do wieku XIX. Cały czas dbano o rozwój oraz staranny wygląd tego ważnego miasta, które cudem uniknęło zniszczeń i przejścia frontu podczas II wojny światowej.

Na uwagę zasługuje szereg zabytków z Ząbkowic Śląskich wpisanych na listę Dziedzictwa Narodowego, chociażby takich jak: kościół św. Anny z przełomu XIV i XV wieku, dzwonnica – zwana krzywą wieżą z roku 1413 roku czy liczne domy datowane na wiek XV do XIX.

Zajazd U George’a otwarty na mieszkańców z Ząbkowic Śląskich

To właśnie między innymi dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich swoją starannie dobraną ofertę na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował działający w Starczówku – gmina Ziębice, atrakcyjnie utrzymany, pełniący funkcję domu weselnego, z piękną salą weselną i miejscami noclegowymi, Zajazd U George`a.

Niewątpliwym atutem propozycji oferowanej Ząbkowicom Śląskim przez naszą sprawdzoną załogę – kucharzy, dekoratorów, kelnerów organizującą wesela, inne imprezy okolicznościowe, czy wszelkiego rodzaju spotkania firmowe są przede wszystkim: lubiane przez dorosłych i dzieci menu, dobra baza noclegowa na miejscu, a także, co nie bez znaczenia, monitorowany parking dla samochodów osobowych oraz TIRów.

Przyjazna, znajoma i pełna zieleni sceneria sprzyjająca pięknym sesjom fotograficznym, bliskość natury, dodatkowo zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji, czekającej bez względu na pogodę i porę roku specjalnie na mieszkańców Ząbkowic Śląskich.

Mieszkasz w okolicach Ząbkowic Śląskich i chcesz skorzystać z naszych usług – oto jak to zrobić

Korzystanie z propozycji Zajazdu u George`a to bardzo prosta czynność. Nawet mieszkając w Ząbkowicach Śląskich i okolicach wystarczy tylko skontaktować się z nami, przedstawiając wstępnie swoje oczekiwania, co do organizacji przykładowo wesela, nie zapominając nakreślić wstępnie przewidywanego terminu imprezy. To, jeśli będziemy dysponować wolną datą, zagwarantuje, że przyjęcie w sali weselnej w Zajeździe u George`a będzie udane i niezapomniane.

Przy czym, warto zarezerwować wcześniej dogodny termin, by nie okazało się, że ktoś już Państwa ubiegł. Warto też zawsze pytać o atrakcyjne promocje, których dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich i okolic, u nas nie brakuje.

W celu dokonania rezerwacji, lub uzyskania szerszych informacji na temat chociażby jadłospisu, czy też aktualnego cennika, lub dostępności noclegów dla gości i usług dodatkowych proponowanych specjalnie dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich przez Zajazd U George`a, zapraszamy do kontaktu z naszymi chętnymi do pomocy pracownikami, nawet dziś.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień z domu weselnego Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Ząbkowic Śląskich i okolicznych miejscowości!

 • Księga gości

  • Barbara / 14 października 2019:
   12.10.2019r odbylo się Wesele naszej kochanej córki. Chylimy czoła. przed wlascicielami. za profesjonalizm. dziękujemy. wszystkim pracownikom za. bardzo miłą obsługę.... »
  • Agnieszka / 19 czerwca 2018:
   Bardzo dziękuję i polecam. Bardzo ładne miejsce, bardzo miła obsługa i super sala. »
  • Beata / 24 maja 2018:
   Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, wszystko było idealne, od wygladu sali, przez przepyszne jedzenie aż po cudowną zabawę. »
  • Aga / 29 kwietnia 2018:
   SErdecznie polecam! Cudowne miejsce, świetnie zorganizowane i z przemiłymi ludźmi. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję! Jakość usług jaką otrzymaliśmy w... »
  • Malwina / 17 kwietnia 2018:
   Serdecznie polecam. Jako gość jestem bardzo zadowolona. Kuchnia smaczna, obsługa profesjonalna, a pokoje czyste i przytulne. Zdecydowanie 10/10. »
  • Ola / 29 marca 2018:
   Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce, wspaniała sala i świetna obsługa. Własciciel bardzo elstyczny i życzliwie nastawiony, można bardzo wiele rzeczy szybko... »
  • Kamila / 16 marca 2018:
   Bardzo serdecznie dziękuję, bo było super. Co prawda miałam przyjemność być gościem na weselu ale chciałabym pochwalić nie tylko piękną... »
  • magda i maciek / 17 kwietnia 2015:
   Szczerze polecamy to miejsce !! Nasze wesele było wymarzone :) Sala pięknie wystrojona, jedzenie przepyszne i w duzych ilościach a... »
  • Teresa / 7 marca 2015:
   Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną nzseago wesela! Zespf3ł porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii,... »
  • Ania Chmal / 11 listopada 2014:
   Zapomniałam wspomnieć o wygodzie jaką podczas wesela jest taras, który Sala Bankietowa posiada oraz o bazie noclegowej, o super domkach... »