Ząbkowice Śląskie

Ząbkowice Śląskie – historia i tradycja

Ząbkowice Śląskie to piękne miasto Dolnego Śląska, jak podają niektóre źródła, położone na wysokości 285 m nad poziomem morza. Otrzymało ono prawa miejskie przed 1287 rokiem, jednak dokładna data jego powstania nie jest znana.

Przecięcie szlaków handlowych oraz obronny charakter Ząbkowic Śląskich zauważono i ceniono już od momentu powstania miasta, aż do wieku XIX. Cały czas dbano o rozwój oraz staranny wygląd tego ważnego miasta, które cudem uniknęło zniszczeń i przejścia frontu podczas II wojny światowej.

Na uwagę zasługuje szereg zabytków z Ząbkowic Śląskich wpisanych na listę Dziedzictwa Narodowego, chociażby takich jak: kościół św. Anny z przełomu XIV i XV wieku, dzwonnica – zwana krzywą wieżą z roku 1413 roku czy liczne domy datowane na wiek XV do XIX.

Zajazd U George’a otwarty na mieszkańców z Ząbkowic Śląskich

To właśnie między innymi dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich swoją starannie dobraną ofertę na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował działający w Starczówku – gmina Ziębice, atrakcyjnie utrzymany, pełniący funkcję domu weselnego, z piękną salą weselną i miejscami noclegowymi, Zajazd U George`a.

Niewątpliwym atutem propozycji oferowanej Ząbkowicom Śląskim przez naszą sprawdzoną załogę – kucharzy, dekoratorów, kelnerów organizującą wesela, inne imprezy okolicznościowe, czy wszelkiego rodzaju spotkania firmowe są przede wszystkim: lubiane przez dorosłych i dzieci menu, dobra baza noclegowa na miejscu, a także, co nie bez znaczenia, monitorowany parking dla samochodów osobowych oraz TIRów.

Przyjazna, znajoma i pełna zieleni sceneria sprzyjająca pięknym sesjom fotograficznym, bliskość natury, dodatkowo zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji, czekającej bez względu na pogodę i porę roku specjalnie na mieszkańców Ząbkowic Śląskich.

Mieszkasz w okolicach Ząbkowic Śląskich i chcesz skorzystać z naszych usług – oto jak to zrobić

Korzystanie z propozycji Zajazdu u George`a to bardzo prosta czynność. Nawet mieszkając w Ząbkowicach Śląskich i okolicach wystarczy tylko skontaktować się z nami, przedstawiając wstępnie swoje oczekiwania, co do organizacji przykładowo wesela, nie zapominając nakreślić wstępnie przewidywanego terminu imprezy. To, jeśli będziemy dysponować wolną datą, zagwarantuje, że przyjęcie w sali weselnej w Zajeździe u George`a będzie udane i niezapomniane.

Przy czym, warto zarezerwować wcześniej dogodny termin, by nie okazało się, że ktoś już Państwa ubiegł. Warto też zawsze pytać o atrakcyjne promocje, których dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich i okolic, u nas nie brakuje.

W celu dokonania rezerwacji, lub uzyskania szerszych informacji na temat chociażby jadłospisu, czy też aktualnego cennika, lub dostępności noclegów dla gości i usług dodatkowych proponowanych specjalnie dla mieszkańców Ząbkowic Śląskich przez Zajazd U George`a, zapraszamy do kontaktu z naszymi chętnymi do pomocy pracownikami, nawet dziś.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień z domu weselnego Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Ząbkowic Śląskich i okolicznych miejscowości!