Wrocław

Wrocław to miasto tętniące kulturą, pełne historii i niesamowitych legend, które cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko turystów, ale przede wszystkim świata nauki. Położone nad Odrą i czterema jej dopływami jest stolicą Dolnego Śląska.

Założony w X wieku gród, po raz pierwszy prawa miejskie otrzymał już w roku 1214 i od tego czasu, mimo trudnej historii i ogromnych, ponad 70% zniszczeń wojennych, nieustannie się rozwija.

We Wrocławiu obfitującym w zabytki, na szczególną uwagę zasługują: Stary Ratusz na Rynku w stylu gotyckim i liczne katedry. Panorama stylów świetnie utrzymanych wiekowych budowli rozciąga się tu od gotyku aż po modernizm.  Integralną część architektury Wrocławia obok magicznego Starego Rynku i sławnych kamieniczek stanowią mosty, których liczba plasuje Polskę na 5 miejscu w Europie pod tym względem.

Nie można też zapomnieć o licznych instytucjach kulturalnych i naukowych oraz najwyższym punkcie widokowym w Polsce, którymi obok malowniczej scenerii, zabytków UNESCO i znanego ogrodu zoologicznego, może poszczycić się to miasto.

Zajazd U George’a otwarty na potrzeby mieszkańców Wrocławia i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Wrocławia swoją bogatą ofertę na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował zlokalizowany w Starczówku – gmina Ziębice, atrakcyjnie utrzymany, pełniący funkcję domu weselnego, z piękną salą weselną i miejscami noclegowymi, Zajazd U George`a.

Niewątpliwym atutem oferty proponowanej naszą sprawdzoną ekipę – cenionego organizatora wesel i innych imprez oraz spotkań są przede wszystkim: lubiane przez Wrocławian menu, spora baza noclegowa na miejscu oraz monitorowany parking.

Przyjazna sceneria, bliskość natury, dodatkowo zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Wrocławia i okolic.

Mieszkasz w okolicach Wrocławia i chcesz skorzystać z naszych usług – oto prosty sposób

Korzystanie z oferty Zajazdu u George`a jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić wstępnie swoje oczekiwania oraz podać przewidywany termin imprezy, by mieć pewność, że po przyjęciu zlecenia wszystko zostanie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.
Z doświadczenia wiemy,  że warto zarezerwować wcześniej dogodny termin, by nie okazało się, że ktoś Państwa ubiegł i przy okazji zapytać o atrakcyjne promocje, których u nas zwłaszcza mieszkańcom Wrocławia i okolic, nie brakuje.

W celu dokonania rezerwacji, lub uzyskania szerszych informacji na temat menu, aktualnego cennika, promocji, czy usług dodatkowych proponowanych specjalnie dla mieszkańców Wrocławia i okolic przez Zajazd U George`a, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami w dowolnie wybrany sposób – nawet teraz.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Wrocławia i okolic!