Otmuchów

Otmuchów – prawdopodobnie najstarsze miasto w województwie opolskim

Otmuchów to miasto zlokalizowane w województwie opolskim, nad Jeziorem Otmuchowskim, historycznie silnie związane z Dolnym Śląskiem. Ma ono bogatą historię – określane jest mianem jednego z najstarszych grodów kasztelańskich Śląska. Pierwsze dostępne wzmianki o Otmuchowie datuje się już na rok 1103.

Zabytkami Otmuchowa niewątpliwie wartymi uwagi są między innymi wpisane do specjalnego Rejestru Narodowego Dziedzictwa takie obiekty jak: barokowy kościół śś Franciszka i Ksawerego z unikatowymi obrazami i  serią 38 fresków, zamek biskupi z XIII wieku wzniesiony w miejscu dawnego grodu oraz ratusz i piękne domy z okresu XVII – XIX wieku.

Prawa miejskie to piękne miasto, zachowujące układ rodem ze czasów średniowiecznych, położone nad rzeką Nysą, na wysokości 220 metrów nad poziomem morza, uzyskało w 1347 roku.

Zajazd U George’a otwarty na życzenia mieszkańców Otmuchowa i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Otmuchowa i okolic, swoją cenioną przez dotychczasowych Klientów ofertę na wesela i inne różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a.

Ten piękny obiekt – o charakterze między innymi domu weselnego z atrakcyjną do tańca i biesiadowania salą weselną z dębowym parkietem oraz możliwością zamówienia noclegów dla gości na miejscu, działa w Starczówku – gmina Ziębice (województwo dolnośląskie).

Niewątpliwą zaletą naszej oferty dobrze dopasowanej do oczekiwań Nowożeńców z Otmuchowa i okolicznych miejscowości, jest smaczna kuchnia i przystępny cennik z szeregiem propozycji dodatkowych.

Gwarantujemy, że nasi doświadczeni w organizowaniu wesel, chrzcin, lub na przykład bali sylwestrowych pracownicy, w ramach działalności naszego domu weselnego postarają się, by każde przyjęcie, niezależnie od tematu będzie niezapomniane i pozostawi po sobie wyłącznie dobre wspomnienia.

Bliskość natury i sprzyjająca dobrej zabawie sceneria oraz piękne plenery fotograficzne dodatkowo zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Otmuchowa i okolic.

Mieszkasz w okolicach Otmuchowa i chcesz skorzystać z naszych usług – to łatwe

Skorzystanie propozycji przygotowanej przez dom weselny – Zajazd U George`a przez mieszkańców z Otmuchowa i okolic jest uproszczone do minimum. Wystarczy bowiem skontaktować się z nami, przedstawiając w zarysie oczekiwania, co do kształtu imprezy i określić przynajmniej w przybliżeniu podać przewidywany termin wesela (lub innej uroczystości), by mieć gwarancję, że po złożeniu konkretnego zlecenia, wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie.

Zachęcamy, by dogodny termin planowanej imprezy okolicznościowej zarezerwować wcześniej, żeby nie okazało się, że niestety, na dany dzień brak już miejsc. Nie zaszkodzi także zapytać o aktualne promocje, których u nas, zwłaszcza dla Nowożeńców z Otmuchowa i okolic, nie brakuje.

Chcąc dokonać rezerwacji wybranego terminu, lub uzyskać dokładne informacje odnośnie przygotowywanych w naszej kuchni dań, czy zapoznać się z aktualnym zestawem usług dodatkowych przygotowywanych przez Zajazd U George`a specjalnie dla mieszkańców Otmuchowa i okolic, prosimy o skontaktowania się z naszymi pracownikami korzystając z danych teleadresowych w zakładce Kontakt lub osobiście.

Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Otmuchowa i okolic!

 • Księga gości

  • Barbara / 14 października 2019:
   12.10.2019r odbylo się Wesele naszej kochanej córki. Chylimy czoła. przed wlascicielami. za profesjonalizm. dziękujemy. wszystkim pracownikom za. bardzo miłą obsługę.... »
  • Agnieszka / 19 czerwca 2018:
   Bardzo dziękuję i polecam. Bardzo ładne miejsce, bardzo miła obsługa i super sala. »
  • Beata / 24 maja 2018:
   Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, wszystko było idealne, od wygladu sali, przez przepyszne jedzenie aż po cudowną zabawę. »
  • Aga / 29 kwietnia 2018:
   SErdecznie polecam! Cudowne miejsce, świetnie zorganizowane i z przemiłymi ludźmi. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję! Jakość usług jaką otrzymaliśmy w... »
  • Malwina / 17 kwietnia 2018:
   Serdecznie polecam. Jako gość jestem bardzo zadowolona. Kuchnia smaczna, obsługa profesjonalna, a pokoje czyste i przytulne. Zdecydowanie 10/10. »
  • Ola / 29 marca 2018:
   Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce, wspaniała sala i świetna obsługa. Własciciel bardzo elstyczny i życzliwie nastawiony, można bardzo wiele rzeczy szybko... »
  • Kamila / 16 marca 2018:
   Bardzo serdecznie dziękuję, bo było super. Co prawda miałam przyjemność być gościem na weselu ale chciałabym pochwalić nie tylko piękną... »
  • magda i maciek / 17 kwietnia 2015:
   Szczerze polecamy to miejsce !! Nasze wesele było wymarzone :) Sala pięknie wystrojona, jedzenie przepyszne i w duzych ilościach a... »
  • Teresa / 7 marca 2015:
   Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną nzseago wesela! Zespf3ł porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii,... »
  • Ania Chmal / 11 listopada 2014:
   Zapomniałam wspomnieć o wygodzie jaką podczas wesela jest taras, który Sala Bankietowa posiada oraz o bazie noclegowej, o super domkach... »