Otmuchów

Otmuchów – prawdopodobnie najstarsze miasto w województwie opolskim

Otmuchów to miasto zlokalizowane w województwie opolskim, nad Jeziorem Otmuchowskim, historycznie silnie związane z Dolnym Śląskiem. Ma ono bogatą historię – określane jest mianem jednego z najstarszych grodów kasztelańskich Śląska. Pierwsze dostępne wzmianki o Otmuchowie datuje się już na rok 1103.

Zabytkami Otmuchowa niewątpliwie wartymi uwagi są między innymi wpisane do specjalnego Rejestru Narodowego Dziedzictwa takie obiekty jak: barokowy kościół śś Franciszka i Ksawerego z unikatowymi obrazami i  serią 38 fresków, zamek biskupi z XIII wieku wzniesiony w miejscu dawnego grodu oraz ratusz i piękne domy z okresu XVII – XIX wieku.

Prawa miejskie to piękne miasto, zachowujące układ rodem ze czasów średniowiecznych, położone nad rzeką Nysą, na wysokości 220 metrów nad poziomem morza, uzyskało w 1347 roku.

Zajazd U George’a otwarty na życzenia mieszkańców Otmuchowa i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Otmuchowa i okolic, swoją cenioną przez dotychczasowych Klientów ofertę na wesela i inne różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a.

Ten piękny obiekt – o charakterze między innymi domu weselnego z atrakcyjną do tańca i biesiadowania salą weselną z dębowym parkietem oraz możliwością zamówienia noclegów dla gości na miejscu, działa w Starczówku – gmina Ziębice (województwo dolnośląskie).

Niewątpliwą zaletą naszej oferty dobrze dopasowanej do oczekiwań Nowożeńców z Otmuchowa i okolicznych miejscowości, jest smaczna kuchnia i przystępny cennik z szeregiem propozycji dodatkowych.

Gwarantujemy, że nasi doświadczeni w organizowaniu wesel, chrzcin, lub na przykład bali sylwestrowych pracownicy, w ramach działalności naszego domu weselnego postarają się, by każde przyjęcie, niezależnie od tematu będzie niezapomniane i pozostawi po sobie wyłącznie dobre wspomnienia.

Bliskość natury i sprzyjająca dobrej zabawie sceneria oraz piękne plenery fotograficzne dodatkowo zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Otmuchowa i okolic.

Mieszkasz w okolicach Otmuchowa i chcesz skorzystać z naszych usług – to łatwe

Skorzystanie propozycji przygotowanej przez dom weselny – Zajazd U George`a przez mieszkańców z Otmuchowa i okolic jest uproszczone do minimum. Wystarczy bowiem skontaktować się z nami, przedstawiając w zarysie oczekiwania, co do kształtu imprezy i określić przynajmniej w przybliżeniu podać przewidywany termin wesela (lub innej uroczystości), by mieć gwarancję, że po złożeniu konkretnego zlecenia, wszystko zostanie przygotowane na najwyższym poziomie.

Zachęcamy, by dogodny termin planowanej imprezy okolicznościowej zarezerwować wcześniej, żeby nie okazało się, że niestety, na dany dzień brak już miejsc. Nie zaszkodzi także zapytać o aktualne promocje, których u nas, zwłaszcza dla Nowożeńców z Otmuchowa i okolic, nie brakuje.

Chcąc dokonać rezerwacji wybranego terminu, lub uzyskać dokładne informacje odnośnie przygotowywanych w naszej kuchni dań, czy zapoznać się z aktualnym zestawem usług dodatkowych przygotowywanych przez Zajazd U George`a specjalnie dla mieszkańców Otmuchowa i okolic, prosimy o skontaktowania się z naszymi pracownikami korzystając z danych teleadresowych w zakładce Kontakt lub osobiście.

Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Otmuchowa i okolic!