Jazda konna Ziębice

Jazda konna dla każdego

jazda na koniu astraTętent kopyt, rytm i droga po horyzont – tak najkrócej można opisać jazdę konną, którą oferujemy w ramach pobytu w naszym Zajeździe.

Jeźdźcowi towarzyszy tak niezastąpione poczucie wolności, swobody, a ogrom przestrzeni wokół pozwala spojrzeć na świat bardziej panoramicznie. Dla takich chwil dajemy do Państwa dyspozycji dwa duże konie krwi arabskiej i jednego mniejszego, który ucieszy zwłaszcza osoby młodsze i dzieci.

Czy jesteście już Państwo wytrawnymi jeźdźcami, czy chcecie pojeździć konno czysto rekreacyjnie, z pewnością warto podczas pobytu w Starczówku skusić się na przejażdżkę w siodle.

Konno przed siebie

jazda konnaWierzchowce, które dajemy Państwu do dyspozycji to okazy zdrowe, zadbane i pełne energii. Na polnych drogach zachowują idealną równowagę, a dróg tych jest sporo w okolicy, więc i jazda konna nie musi się ograniczać jedynie do stępu po naszym podwórku. Nie do przecenienia są wszystkie możliwości:

  • rekreacyjna jazda konna jako dodatkowe umilenie pobytu naszych gości w zajeździe,
  • możliwość jazdy konno we własnym rytmie, zgodnie z umiejętnościami,
  • jazda konna jako atrakcja podczas imprez integracyjnych, poprawin, spotkań rodzinnych,
  • oswajanie dzieci z końmi poprzez naukę jazdy od najmłodszych lat życia, możliwość głaskania
  • zwierząt i obserwowania ich w codziennych zwyczajach.

Bez względu na porę roku, udostępniane przez nas konie dobrze znoszą jazdę. Są przy tym oswojone, nie boją się ludzi, dobrze reagują na okazywaną im sympatię. Nawet osoby początkowo nieufne szybko się przełamują i z chęcią korzystają z uroków jazdy konnej widząc, z jak wyjątkowymi zwierzętami mają do czynienia.

Koń to połączenie siły i delikatności, a dobrze traktowany odwdzięcza się zaufaniem do człowieka.

Bliskość natury podczas jazdy konnej

jazda na koniuDajemy Państwu możliwość jazdy konno, ponieważ sami wiemy, jak jest to przyjemne, zwłaszcza w naszych starczówkowych pięknych okolicach. Nie sposób stworzyć kompletną listę zalet, nie ma też takiej potrzeby, ponieważ taka forma aktywności fizycznej jest zachętą samą w sobie.

Konie, którymi dysponujemy sprawdzą się tak na urodzinach dziecka, jak i wieczorze kawalerskim. Podbiją Państwa serca.

Zapraszamy do nas gości z Ziębic, Paczkowa, Strzelina, Oławy, Kamieńca Ząbkowickiego, Ząbkowic Śląskich, Nysy, Otmuchowa, Wrocławia a także innych miejscowości.

Odkryjemy przed Państwem uroki jazdy konnej.