Komunie Ziębice

W dniu Pierwszej Komunii Świętej

Dzień, w którym dziecko przystępuje do Pierwszej Komunii jest niezwykle ważny tak dla niego samego, jak i dla rodziny. Często długie miesiące przygotowań i nauki dziecka poprzedzają tę ważną uroczystość, dlatego po najbardziej uroczystej części, czyli mszy, cała rodzina celebruje to wydarzenie. Tradycja pokazuje, jak istotne jest towarzyszenie dziecku, lecz także obrazuje chęć wspólnego świętowania uroczystych chwil w większym gronie, niż krąg Państwa domowników. Przyjęcie komunijne będzie miłym wspomnieniem dziecka, jeśli zostanie odpowiednio przygotowane, jak również nastawione na radość i beztroskę jego uczestników.

Część nieoficjalna Komunii Świętej

W towarzystwie rodziców, rodzeństwa, wujków, cioć i przyjaciół młoda osoba z chęcią spędzi ten niezwykły dzień Komunii Świętej. Ważne, aby był on ciekawy i nie ograniczał się jedynie do siedzenia za stołem, ponieważ trudno tego wymagać od młodego człowieka.

W naszym Zajeździe dzieci i młodzież znajdą mnóstwo atrakcji, gdyż tak teren Zajazdu, jak i okolica to nieograniczone możliwości zabawy, radosnego spędzania czasu, miejsce do kreatywnego myślenia i korzystania z wszystkich jego uroków. Tutaj na pewni nikt nie będzie się nudził.

Menu komunijne także ułożymy zgodnie z gustem głównego bohatera przyjęcia. Wagę uroczystości mogą podkreślać wykwintne potrawy, ale nie będzie też dla nas problemem przygotowanie dodatkowo pizzy, czy innych dań. Ważne, aby każdy uczestnik imprezy rozsmakował się w tym, co po wcześniejszych ustaleniach pojawi się na Państwa stole.

Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego miejsca na urządzenie Komunii we Wrocławiu, Oławie, Ząbkowicach Śląskich, Strzelinie, Nysie, Paczkowie, Otmuchowie, Kamieńcu Ząbkowickim, Ziębicach lub innym mieście –  zapraszamy do Starczówka – spełnimy Państwa oczekiwania.

Wzorowo zorganizowane komunie

Komunie to wydarzenia w życiu młodych ludzi na długo pozostające w pamięci ich samych, oraz osób z ich otoczenia. Uwiecznione na zdjęciach, będą przypominać radość wspólnie spędzonych chwil. Zajazd u George’a w Starczówku gmina Ziębice i nasza sala bankietowa stanowią idealne tło do uczczenia tak podniosłych momentów. Wnętrza Zajazdu oraz jego otoczenie pięknie prezentują się na fotografiach, więc zdjęcia bez retuszu będą gotowe do wypełnienia rodzinnych albumów, a Państwo:

  • sprawicie swojemu dziecku przyjęcie komunijne, o jakim marzy,
  • zapamiętacie komunię wyłącznie miło,
  • unikniecie wielu spraw związanych z organizacją komunii i będziecie cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.