Domki letniskowe Ziębice

Domki letniskowe w pięknym otoczeniu

Urok domków letniskowych doceniają zwolennicy takiej formy pomieszkiwania na czas urlopu, ale też osoby, które po raz pierwszy decydują się zmienić hotel lub prywatną kwaterę na mały, przytulny domek. Domki letniskowe to wytchnienie od miejskich blokowisk, swoisty azyl dla spragnionych spokoju w niemal własnych czterech ścianach. Dzięki wypoczynkowi w domku letniskowym cały przyjazd do Starczówka będzie czasem wspominanym z rozrzewnieniem.

Domki, grill i spółka

piekny domek letniskowyBliskość natury, roślin i zwierząt sprawia, że nasi goście chętnie odrywają się od swoich laptopów, ich dzieci również wszystkie urządzenia zostawiają w torbach, a wszyscy z radością wyruszają na spotkanie z przyrodą. Obserwując zachwycające widoki, piękne wschody i zachody słońca mogą poczuć się częścią tej przyrodniczej układanki. Jedyne, czego wtedy potrzebują to zupełny relaks, który pozwoli w pełni chłonąć każdą chwilę. I aparat, aby wszystkie te chwile zachować na dłużej.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

  • 3 domki letniskowe, z miejscami noclegowymi dla 3 lub 4 osób w każdym.

Łącznie to 11 miejsc noclegowych. Każdy domek wyposażony jest w aneks kuchenny wraz z wyposażeniem, pełny węzeł sanitarny, łazienkę z kabiną prysznicową, odbiornik tv i radiowy. Dużym plusem są także przydomkowe tarasy, które ochronią przed wiatrem i umilą spotkania przy kawie lub zwyczajny, błogi odpoczynek. Nie trzeba niczego więcej jeśli szukacie Państwo:

  • domków letniskowych w okolicach Strzelina, Paczkowa, Kamieńca Ząbkowickiego, Nysy, Otmuchowa, Ziębic, Ząbkowic Śląskich, Oławy, Wrocławia oraz innych miejscowości,
  • miejsca, w którym domki letniskowe spełniają swoje zadanie, czyli są proste, funkcjonalne, w pełni wyposażone,
  • pięknych krajobrazów, które pozwolą cieszyć się grillem, wakacjami i wspólnie spędzonym czasem.

Nie trzeba szukać daleko

Starczówek zawsze cieszył się dużym powodzeniem jako miejscowość wypoczynkowa nadal rośnie w siłę na tym polu działania. Ze swojej strony dajemy Państwu możliwość zagoszczenia tu na dłużej, aby w pełni poznać uroki tutejszych lasów i łąk. Śpiew ptaków o poranku, krople rosy na trawie, bociany podchodzące niemal pod okna niech skuszą Państwa do odwiedzenia naszego Zajazdu. Państwa przyjazd nie będzie zapewne ostatnim, jaki u nas zaplanujecie, ponieważ Zajazd to miejsce, do którego chce się wracać.