Eventy

Eventy – wyraz coraz mniej obcy

Przygotowywanie i organizowanie eventów to logistyka w najwyższym formacie. Bez względu na charakter danego wydarzenia, czas jego trwania, liczby i wieku uczestników wszystko powinno być perfekcyjnie dopracowane, ponieważ tylko wtedy każdy z przybyłych poczuje się dobrze, oraz miło spędzi czas. Mając na uwadze Państwa nastrój poprzeczkę stawiamy zawsze wysoko i zapewniamy wszystko, co potrzebne do udanej imprezy.

Zajazd u George’a na każde wydarzenie

Eventy organizowane są zawsze w określonym celu. Mogą być rozrywkowe, sportowe, kulturalne czy przygodowe. Zaliczyć można do nich także konferencje i szkolenia. Ideą takich spotkań jest zazwyczaj integrowanie oraz motywowanie, ale równie często dany event ma na celu propagowanie  idei, czy budowanie wizerunku marki. Bez względu na to, czym Państwo będziecie się kierować, mamy idealne miejsce.

Młodzi, dzieci i dorośli znajdą tu wszystko, co potrzebne do wspólnego spędzania czasu. Można zorganizować u nas:

  • koncerty,
  • jubileusze,
  • bankiety,
  • pikniki,
  • festyny,
  • imprezy integracyjne,
  • imprezy plenerowe.

Nasze zaplecze techniczne to świetny sprzęt nagłośnieniowy i rzutnik multimedialny. Do Państwa dyspozycji dajemy lokal i całe jego otoczenie, wraz z namiotami oraz stolikami i krzesłami na zewnątrz. Z przyjemnością zajmiemy się dowolną imprezą, wkładając w nią doświadczenie, pasję i zdolności organizatorskie. Warto zaznaczyć Starczówek jako stały punkt na eventowej mapie Polski.

Organizacja eventów, poziom zaawansowany

Kierując się intuicją popartą branżową wiedzą, wyzwalamy w uczestnikach wszystkich eventów pokłady pozytywnej energii. Dbamy też o Państwa bezpieczeństwo, bez względu na to czy uczestniczycie Państwo w konferencji, czy obserwujecie pokaz fajerwerków. Służymy fachową poradą, a jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie scenariusze imprez i sugestie naszych gości.

Jeśli zatem jeszcze nie znaleźliście Państwo dobrego miejsca na zorganizowanie dowolnego eventu w Ziębicach, Otmuchowie, Nysie, Ząbkowicach Śląskich, Wrocławiu, Oławie, Strzelinie, Paczkowie Kamieńcu Ząbkowickim lub w innym mieście, z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą propozycję.

Gwarantujemy jasne zasady, klarowny budżet i stała współpracę od początku każdego spotkania. Zaufanie do naszych usług wyraża się w powracających i polecających nas Klientach, którzy mieli już okazję poznać uroki Zajazdu.