Bale sylwestrowe

Bal sylwestrowy

Bal sylwestrowy to jedna z głównych okazji, kiedy lokale wypełnione są po brzegi, a każdy z uczestników przyjęcia pragnie wyjątkowo spędzić ostatnie godziny roku. Nawet domatorzy porzucają często bezpieczne zacisze na rzecz mniej lub bardziej hucznej imprezy, której kulminacyjnym momentem jest odliczanie do północy i wystrzał korków od szampana.

My także wtedy świętujemy wraz z gośćmi, którzy tę ostatnią sylwestrową noc postanowili celebrować w naszym Zajeździe na wyjątkowym, radosnym świętowaniu. Wtedy nie liczy się czas, ważne jest dobre towarzystwo i przebojowy nastrój.

Zimowe klimaty sylwestrowego balu

Aby zabawa sylwestrowa była udana, planujemy i przygotowujemy ją dużo wcześniej. Wszystko powinno być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik, ponieważ tylko wtedy bez trudu zapanujemy nad całą imprezą w trakcie jej trwania i będziemy mogli zadbać o to, żeby żadnemu z gości niczego nie zabrakło.

Z dużą starannością dobieramy oprawę muzyczną, więc niech muzyka porwie Państwa do tańca, sprawiając, że na chwilę codzienne życie zostanie za drzwiami, a Państwo tanecznym krokiem wejdą w nowy rok i powitają go radośnie podczas sylwestrowego balu.

Ważnym elementem są także sylwestrowe potrawy. Najpierw posilimy naszych gości sycącymi daniami, a później ich miejsce zajmą smaczne i atrakcyjnie podane przekąski, które bez trudu można zjeść szybko, nie tracąc czasu na zbyt długie siedzenie przy stole. Jeśli nie mieliście jeszcze Państwo przyjemności poznać kunsztu naszych kucharzy, bal sylwestrowy może być świetną okazją.

Zapewne na jednej imprezie się nie skończy, a Zajazd u George’a na stałe zagości w Państwa świadomości jako dobry lokal z wyśmienitą kuchnią. Organizujemy u nas:

  • bale sylwestrowe dla każdego, kto chce świętować w wyjątkowym miejscu,
  • ciekawe bale sylwestrowe z niezwykłą oprawą muzyczną,
  • bale w Sylwestra na huczne zakończenie starego roku.

Bal sylwestrowy godny uwagi

Tworząc to wyjątkowe miejsce, jakim jest Zajazd u George’a, braliśmy pod uwagę możliwość zorganizowania w nim dowolnej imprezy. Bale sylwestrowe, chociaż odbywają się tylko raz w roku, przygotowujemy bardzo pieczołowicie i zapewniamy moc dodatkowych atrakcji. Wszak zmiana daty tylko raz w roku ma tak spektakularny wymiar i znaczenie.

Z przyjemnością przyjmiemy mieszkańców Wrocławia, Ząbkowic Śląskich, Strzelina, Oławy, Nysy, Otmuchowa, Kamieńca Ząbkowickiego, Paczkowa, Ziębic oraz wszystkich innych, którzy w dobrym towarzystwie chcą przywitać nowy rok.