Strzelin

Strzelin – historia i tradycja w jednym

Strzelin to niewielkie miasto w województwie dolnośląskim, położone nad Rzeką Oławą, na trasie znanych szlaków turystycznych, powstałe prawdopodobnie w XII wieku, z prawami miejskimi od roku 1292. Podczas wojen wielokrotnie niszczone, na przestrzeni dziejów dotykane także pożarami i innymi zniszczeniami.

Mimo trudnych losów Strzelin może pochwalić się wieloma pięknymi i ważnymi historycznie zabytkami, do których należą: dawny zespół klasztorny augustianów, kościół Podwyższenia Krzyża Świętego z wieku XV z bogatym późnobarokowym wyposażeniem, romańska rotunda Gotarda z końca XII wieku, domy z końca XIX wieku, ruiny ratusza, pozostałości murów obronnych z basztą prochową datowane na wiek XIII.

Ciekawostką związaną ze  Strzelinem jest między innymi fakt istnienia w tym mieście najgłębszego w Europie wyrobiska granitu o głębokości 123metrów i powierzchni 19,5ha.

Zajazd U George’a otwarty na oczekiwania mieszkańców Strzelina i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Strzelina oraz sąsiednich miejscowości, stałą, szeroką ofertę na wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a. Ten pięknie położony atrakcyjny dla oka o każdej porze roku budynek z przestronną salą weselną oraz noclegami dla gości funkcjonuje w Starczówku – gmina Ziębice (województwo dolnośląskie).

Niewątpliwym atutem naszej starannie dobranej do oczekiwań zwłaszcza Nowożeńców ze Strzelina propozycji, jest wykwintna kuchnia, Apartament dla Nowożeńców a także przyjazny cennik z wieloma usługami dodatkowymi.

Pracownicy naszego domu weselnego, doświadczeni w profesjonalnym przygotowywaniu wesel, chrzcin, komunii, czy przykładowo bali karnawałowych nawet na 120 osób, dołożą wszelkich starań, by każda impreza organizowana w naszym Zajeździe U George`a była dla Państwa i Państwa gości jedyna w swoim rodzaju i na długo pozostawiła wspaniałe wspomnienia.

Do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Strzelina i okolic dodatkowo zapraszają przyjazna sceneria, bliskość natury pięknie prezentująca się na zdjęciach i domowa pełna ciepła atmosfera.

Mieszkasz w okolicach Strzelina i chcesz skorzystać z naszych usług – to łatwe

Skorzystanie oferty domu weselnego – Zajazd U George`a przez mieszkańców Strzelina i okolic zostało uproszczone do minimum. Wystarczy bowiem skontaktować się z naszą siedzibą w dowolnie wybrany sposób i przedstawić w zarysie oczekiwania, co do rodzaju/ kształtu planowanego wesela albo innej imprezy. Potem przynajmniej w przybliżeniu podać przewidywany termin wesela (lub innej uroczystości), by mieć pewność, że po złożeniu szczegółowego zlecenia, wszystko zostanie przygotowane na czas, na najwyższym poziomie.

Zachęcamy, by dogodny termin wesela, chrzcin, komunii czy innej uroczystości zarezerwować możliwie najwcześniej, żeby potem nie okazało się, że niestety, na dany dzień brak już miejsc i nic się nie da zrobić. Nie zaszkodzi także zapytać o aktualne promocje, których u nas, zwłaszcza dla Nowożeńców ze Strzelina i okolic, nie brakuje.

Chcąc dokonać zamówienia wybranego terminu, lub uzyskać dokładniejsze informacje odnośnie przygotowywanych w naszej kuchni dań, proponowanych przez Zajazd U George`a specjalnie dla mieszkańców Strzelina i miejscowości sąsiednich, bardzo prosimy o skontaktowania się z naszymi pracownikami za pośrednictwem danych teleadresowych w zakładce Kontakt lub osobiście.

Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Strzelina i okolic!