Nysa

Nysa – miasto warte uwagi

Nysa to piękne miasto położone w województwie opolskim, związane historycznie z Dolnym Śląskiem, które prawa miejskie nabyło już w 1223 roku. Lokalizacja nad Nysą Kłodzką czyniła z niego ważny ośrodek nie tylko społeczny, ale także przemysłowy, w którym do 2002 roku prężnie funkcjonowało wiele gałęzi przemysłu.

Jeśli chodzi o zabytki Nysy to z pewnością warto zobaczyć tu wpisane do Narodowego Instytutu Dziedzictwa: Stare Miasto oraz przynajmniej część ze 103 pięknych, pamiętających nawet XV wiek kamieniczek. Poza tym, są zachowane w bardzo dobrym stanie mimo zniszczeń wojennych,  liczne kościoły i zespoły klasztorne różnych zakonów, z piękną architekturą oraz polichromiami.

Park miejski z połowy XIX wieku, pozwoli z łatwością odpocząć po pracy, wśród unikalnej flory i fauny. A moneta wrzucona do fontanny Trytona wzorowanej na oryginale rzymskim Fontanne del Tritone z pewnością przyniesie szczęście.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Nysa jest prężnym od wielu lat ośrodkiem współpracy partnerskiej z 7 miastami z różnych krajów.

Zajazd U George’a otwarty na życzenia mieszkańców Nysy i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Nysy i okolic, swoją bogatą ofertę na wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a. Ten piękny obiekt z dużą salą weselną i noclegami dla gości funkcjonuje w Starczówku – gmina Ziębice (województwo dolnośląskie).

Niewątpliwym atutem naszej starannie dopasowanej do oczekiwań Nowożeńców z Nysy i okolic, oferty jest smaczna kuchnia i elastyczny cennik z wieloma usługami dodatkowymi. Wprawieni w organizowaniu wesel, chrzcin, komunii, czy przykładowo urodzin pracownicy naszego domu weselnego postarają się, by każda impreza niezależnie od jej charakteru, była niezapomniana i pozostawiła po sobie wyłącznie dobre wspomnienia.

Przyjazna sceneria, bliskość natury zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Nysy i okolic, a piękny plener fotograficzny dodatkowo zachwyci biesiadujących gości.

Mieszkasz w okolicach Nysy i chcesz skorzystać z naszych usług – to proste

Korzystanie propozycji przygotowanej przez dom weselny – Zajazd U George`a jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić wstępnie swoje oczekiwania oraz podać przewidywany termin imprezy, by mieć pewność, że po przyjęciu zlecenia wszystko zostanie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Warto wcześniej zarezerwować dogodny termin planowanej imprezy okolicznościowej, by nie okazało się, że ktoś z Nysy już Państwa ubiegł. Nie zapomnijcie też zapytać o atrakcyjne promocje, których u nas, zwłaszcza dla Nowożeńców z Nysy i okolic, nie brakuje.

Aby zrobić rezerwację, uzyskać więcej szczegółów odnośnie proponowanych zestawów dań, aktualnego cennika, promocji, czy usług dodatkowych proponowanych specjalnie dla mieszkańców Nysy i miejscowości ościennych przez Zajazd U George`a, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami w wybrany sposób korzystając z danych teleadresowych w zakładce Kontakt.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Nysy i okolic!