Nysa

Nysa – miasto warte uwagi

Nysa to piękne miasto położone w województwie opolskim, związane historycznie z Dolnym Śląskiem, które prawa miejskie nabyło już w 1223 roku. Lokalizacja nad Nysą Kłodzką czyniła z niego ważny ośrodek nie tylko społeczny, ale także przemysłowy, w którym do 2002 roku prężnie funkcjonowało wiele gałęzi przemysłu.

Jeśli chodzi o zabytki Nysy to z pewnością warto zobaczyć tu wpisane do Narodowego Instytutu Dziedzictwa: Stare Miasto oraz przynajmniej część ze 103 pięknych, pamiętających nawet XV wiek kamieniczek. Poza tym, są zachowane w bardzo dobrym stanie mimo zniszczeń wojennych,  liczne kościoły i zespoły klasztorne różnych zakonów, z piękną architekturą oraz polichromiami.

Park miejski z połowy XIX wieku, pozwoli z łatwością odpocząć po pracy, wśród unikalnej flory i fauny. A moneta wrzucona do fontanny Trytona wzorowanej na oryginale rzymskim Fontanne del Tritone z pewnością przyniesie szczęście.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Nysa jest prężnym od wielu lat ośrodkiem współpracy partnerskiej z 7 miastami z różnych krajów.

Zajazd U George’a otwarty na życzenia mieszkańców Nysy i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Nysy i okolic, swoją bogatą ofertę na wesela i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a. Ten piękny obiekt z dużą salą weselną i noclegami dla gości funkcjonuje w Starczówku – gmina Ziębice (województwo dolnośląskie).

Niewątpliwym atutem naszej starannie dopasowanej do oczekiwań Nowożeńców z Nysy i okolic, oferty jest smaczna kuchnia i elastyczny cennik z wieloma usługami dodatkowymi. Wprawieni w organizowaniu wesel, chrzcin, komunii, czy przykładowo urodzin pracownicy naszego domu weselnego postarają się, by każda impreza niezależnie od jej charakteru, była niezapomniana i pozostawiła po sobie wyłącznie dobre wspomnienia.

Przyjazna sceneria, bliskość natury zachęcają do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Nysy i okolic, a piękny plener fotograficzny dodatkowo zachwyci biesiadujących gości.

Mieszkasz w okolicach Nysy i chcesz skorzystać z naszych usług – to proste

Korzystanie propozycji przygotowanej przez dom weselny – Zajazd U George`a jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z nami i przedstawić wstępnie swoje oczekiwania oraz podać przewidywany termin imprezy, by mieć pewność, że po przyjęciu zlecenia wszystko zostanie dopięte na przysłowiowy ostatni guzik.

Warto wcześniej zarezerwować dogodny termin planowanej imprezy okolicznościowej, by nie okazało się, że ktoś z Nysy już Państwa ubiegł. Nie zapomnijcie też zapytać o atrakcyjne promocje, których u nas, zwłaszcza dla Nowożeńców z Nysy i okolic, nie brakuje.

Aby zrobić rezerwację, uzyskać więcej szczegółów odnośnie proponowanych zestawów dań, aktualnego cennika, promocji, czy usług dodatkowych proponowanych specjalnie dla mieszkańców Nysy i miejscowości ościennych przez Zajazd U George`a, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami w wybrany sposób korzystając z danych teleadresowych w zakładce Kontakt.

Gwarantujemy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Nysy i okolic!

 • Księga gości

  • Barbara / 14 października 2019:
   12.10.2019r odbylo się Wesele naszej kochanej córki. Chylimy czoła. przed wlascicielami. za profesjonalizm. dziękujemy. wszystkim pracownikom za. bardzo miłą obsługę.... »
  • Agnieszka / 19 czerwca 2018:
   Bardzo dziękuję i polecam. Bardzo ładne miejsce, bardzo miła obsługa i super sala. »
  • Beata / 24 maja 2018:
   Serdecznie dziękuję za wspaniałą zabawę, wszystko było idealne, od wygladu sali, przez przepyszne jedzenie aż po cudowną zabawę. »
  • Aga / 29 kwietnia 2018:
   SErdecznie polecam! Cudowne miejsce, świetnie zorganizowane i z przemiłymi ludźmi. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo dziękuję! Jakość usług jaką otrzymaliśmy w... »
  • Malwina / 17 kwietnia 2018:
   Serdecznie polecam. Jako gość jestem bardzo zadowolona. Kuchnia smaczna, obsługa profesjonalna, a pokoje czyste i przytulne. Zdecydowanie 10/10. »
  • Ola / 29 marca 2018:
   Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce, wspaniała sala i świetna obsługa. Własciciel bardzo elstyczny i życzliwie nastawiony, można bardzo wiele rzeczy szybko... »
  • Kamila / 16 marca 2018:
   Bardzo serdecznie dziękuję, bo było super. Co prawda miałam przyjemność być gościem na weselu ale chciałabym pochwalić nie tylko piękną... »
  • magda i maciek / 17 kwietnia 2015:
   Szczerze polecamy to miejsce !! Nasze wesele było wymarzone :) Sala pięknie wystrojona, jedzenie przepyszne i w duzych ilościach a... »
  • Teresa / 7 marca 2015:
   Joanna i Michał, :Dziękujemy za świetną oprawę muzyczną nzseago wesela! Zespf3ł porwał naszych gości do tańca już od pierwszej melodii,... »
  • Ania Chmal / 11 listopada 2014:
   Zapomniałam wspomnieć o wygodzie jaką podczas wesela jest taras, który Sala Bankietowa posiada oraz o bazie noclegowej, o super domkach... »