Oława

Oława – miasto z przemysłem

Oława to miasto w województwie dolnośląskim, położone nad rzekami Oławą i Odrą, stanowiące część aglomeracji wrocławskiej.

Powstanie Oławy datuje się na wiek XII, choć pierwsze wzmianki o niej jako o osadzie, były już w wieku X. Na przestrzeni dziejów losy Oławy nie były łatwe, jednak stanowiła ona i do dziś stanowi waży ośrodek przemysłowy, z licznymi zakładami produkcyjnymi.

W Oławie zachowało się wiele zabytków architektury takich jak: kościół Matki Bożej Pocieszenia z końca wieku XIII (później przebudowywany), dawny kościół ewangelicki z XVII-XIX wieku, cmentarz żydowski, z połowy wieku XIX, Zamek Sobieskich – Pałac Luizy, z drugiej poł. XVII wieku oraz mury miejskie z przełomu XIV/XV wieku.

Na uwagę zasługują także oławskie pomniki przyrody wśród których można znaleźć klony, topole i inne wiekowe drzewa o pokaźnych rozmiarach.

Zajazd U George’a otwarty na życzenia mieszkańców Oławy i okolic

To właśnie między innymi dla mieszkańców Oławy oraz pobliskich miejscowości, wyjątkową ofertę na wesela, ale także różnego typu imprezy okolicznościowe przygotował Zajazd U George`a.

Ten pięknie położony atrakcyjny dla oka o każdej porze roku lokal z zachęcającą do zabawy salą weselną oraz noclegami dla gości funkcjonuje w Starczówku – gmina Ziębice (województwo dolnośląskie).

Niewątpliwym atutem naszej starannie dopasowanej zwłaszcza do oczekiwań Nowożeńców z Oławy i okolic oferty, jest smaczna kuchnia, Apartament dla Nowożeńców, a także przystępny w porównaniu z konkurencją cennik, z wieloma usługami dodatkowymi.

Pracownicy naszego domu weselnego, przeszkoleni do profesjonalnego przygotowywania wesel, chrzcin, czy bankietów nawet dla 120 gości, dołożą wszelkich starań, aby nawet najbardziej kameralna impreza okolicznościowa organizowana w naszym Zajeździe U George`a była naprawdę jedyna w swoim rodzaju – niezapomniana.

Do skorzystania z naszej wyjątkowej propozycji, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Oławy, oprócz wymienionych wyżej atutów zachęcają: przyjazna sceneria, bliskość natury, pięknie prezentujący się na zdjęciach plener i dobra atmosfera.

Mieszkasz w okolicach Oławy i chcesz skorzystać z naszych usług – to łatwe

Skorzystanie propozycji domu weselnego w Zajeździe U George`a przez mieszkańców Oławy i okolic, nikomu nie powinno sprawić problemów.

Aby to zrobić, wystarczy bowiem skontaktować się z naszą siedzibą w dowolnie wybrany sposób i przedstawić przynajmniej w zarysie swoje oczekiwania, co do rodzaju/ kształtu wesela albo innej planowanej u nas imprezy. Potem trzeba przynajmniej w przybliżeniu, podać przewidywaną datę wesela (lub innej uroczystości). To pozwoli mieć pewność, że po złożeniu szczegółowego zlecenia na wybraną z naszej oferty usługę, wszystko zostanie przygotowane na czas, na najwyższym poziomie.

Zachęcamy, by dogodną datę wesela, chrzcin, komunii, czy innej uroczystości zająć sobie możliwie najwcześniej, by potem nie okazało się, że z braku miejsc, nic się nie da zrobić. Nie zaszkodzi także zapytać o dostępne promocje, których u nas, zwłaszcza dla Nowożeńców z Oławy i okolic, nie brakuje.

Aby zagwarantować sobie wybrany termin , uzyskać jeszcze dokładniejsze informacje odnośnie przygotowywanych w naszej nowoczesnej kuchni dań, proponowanych przez Zajazd U George`a specjalnie dla mieszkańców Oławy i okolic, bardzo prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami za pośrednictwem danych teleadresowych dostępnych w zakładce Kontakt.

Zapewniamy moc niezapomnianych wrażeń, atrakcji i dobrych wspomnień w domu weselnym z Zajazdu u George`a zwłaszcza mieszkańcom Oławy i okolic!