Chrzciny Ziębice

Oaza spokoju idealna na chrzciny

Pierwsza większa uroczystość w życiu dziecka to często chrzciny. Chociaż maleństwo będzie znać ten dzień tylko ze zdjęć i opowieści, dla jego rodziców i bliskich niezwykle ważna jest oprawa. Wybór miejsca, w którym świętować będą wszyscy po ochrzczeniu dziecka stanowi często o przebiegu celebrowania, polecamy zatem nasz Zajazd, który jest idealny także na tej rangi ucztowanie. Zarówno sala, która może być dyskretnie oświetlona, jak i spokojne okolica z pięknym drzewostanem pozwolą głównym bohaterom chrzcin spędzić czas bez niepotrzebnych dodatkowych bodźców, w uroczym, kojącym otoczeniu.

W trosce o radość dziecka i jego bliskich

Bazując na doświadczeniu w organizowaniu chrzcin, proponujemy przygotowanie uroczystości bogatej w najlepsze dania, które zachwycą wszystkich gości. Menu może być bogate w dania tradycyjne lub nowoczesne. Nasi kucharze to mistrzowie w swoim fachu, którzy z przyjemnością uczynią przestrzeń kulinarną przyjęcia mocnym jego punktem. Z przyjemnością spełnimy Państwa oczekiwania, dbając aby potrawy prezentowały się apetycznie i świetnie smakowały.

W zależności od Państwa potrzeb możemy zorganizować zarówno kameralną imprezę rodzinną, jak również większe przyjęcie dla licznie przybyłych. Jeszcze podczas pierwszego spotkania z Państwem zaproponujemy idealne ustawienie stołów, optymalną kartę dań, ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące tego, co będzie dotyczyć Państwa i gości, a także szczegółowo przedstawimy nasze działania i obowiązki, których się podejmiemy. Pomożemy stworzyć kącik dla dzieci w sali, a jeśli pogoda dopisze, także na zewnątrz zajazdu najmłodsi uczestnicy przyjęcia będą mogli wesoło spędzić czas. Bezpieczny teren to również komfort rodziców.

Z nami chrzciny Państwa dziecka będą przygotowane od A do Z.

W dniu chrzcin dla Państwa wygody

Warto wybrać nasz lokal na chrzciny, nawet jeśli macie Państwo miejsce w domu na zorganizowanie uroczystości, czy pomoc w przygotowaniu potraw. Powierzając organizację chrzcin profesjonalistom odsuwacie Państwo bowiem od siebie niepewność, czy wszystko na pewno się uda, która zawsze towarzyszy samodzielnemu przyjmowaniu gości w domu.

U George’a nad Państwa przyjęciem pracuje sztab specjalistów, dyskretnie i z wyczuciem dbających o to, aby żadne troski nie wkradły się w tak radosny czas świętowania. Blisko będziecie mieć Państwo do nas z:

  • Kamieńca Ząbkowickiego,
  • Nysy,
  • Oławy,
  • Otmuchowa,
  • Paczkowa,
  • Strzelina,
  • Wrocławia,
  • Ząbkowic Śląskich,
  • Ziębic.
  • oraz innych miejscowości.

Zapraszamy serdecznie. Zajazd u George’a zawsze wpisuje się w klimat.