Dom weselny Oława

Wesela, noclegi i inne imprezy specjalnie dla Oławy i okolic

Wesela oraz cieszące się świetną sławą poprawiny, to tylko namiastka propozycji polecanych mieszkańcom Oławy i okolic przez naszych doświadczonych pracowników pięknie położonego z domu weselnego – Zajazd U George`a.

To właśnie w naszym zajeździe każdego dnia, łącznie ze świętami i okresem urlopowym, z prawdziwą pasją i zaangażowaniem przygotowujemy zależnie od potrzeb Klientów, mniejsze i większe imprezy okolicznościowe takie jak na przykład:

Prawdopodobnie jako nieliczni z branży usługowo hotelarskiej, w naszej stałej propozycji mamy  terminy świąteczne za jedynie niewielką dopłatą, także dla mieszkańców Oławy i okolic.

Aby ułatwić naszym Klientom funkcjonowanie i uprzyjemnić czas spędzony na zabawie, w przytulnych, ładnie urządzonych pokojach gościnnych oferujemy także tanie noclegi dla gości. Warto dodać, że między innymi WiFi, czy telewizja to opcje gratis.

Noclegi dla gości z terenu Oławy i okolic oferujemy:

 • W lokalu:
   • Pokój 4-osobowy,
 • Na zewnątrz:
   • Domek angielski na 8 osób /2 podwójne łózka, łóżeczka dla dzieci/ – ogrzewany, dostępny cały rok, już wkrótce,
   • 3 domki letniskowe nieogrzewane,

Oczywiście dysponujemy także bajecznie urządzonym i udekorowanym Apartamentem dla Nowożeńców w wyjątkowo niskiej cenie. Polecamy także naszą agroturystykę z dobrze utrzymaną stadniną koni.

Dom weselny U George`a  – tu wszystko jak z bajki

W domu weselnym – z Zajazdu u George`a nasi goście z Oławy i okolic mogą liczyć na wspaniałą atmosferę oraz wyjątkowo przyjazny klimat do zabawy – jak z bajki. Całości dopełni staranny, modny, jednocześnie korespondujący z charakterem przyjęcia wystrój sali weselnej dobierany na indywidualne życzenie Nowożeńców, lub innych Klientów.

Możemy poszczycić się własną jak twierdzą nasi goście, wyjątkowo smaczną kuchnią. Aby sprostać oczekiwaniom wszystkich Zleceniodawców, mamy do wyboru atrakcyjne cenowo dania w różnych konfiguracjach.

Zapewniamy, że pięknie pachnące, zawsze świeże i profesjonalnie podane potrawy będą smakować zarówno dzieciom, jak i dorosłym w różnym wieku.

Na naszych gości z Oławy i okolic, obok oferty na zabawę i posiłki jak z bajki, czeka również wiele kulinarnych opcji dodatkowych, znacznie uatrakcyjniających wspólne biesiadowanie. Są to przykładowo: fontanna z czekolady, stół szwedzki, chłopski stół tradycyjnym polskim jadłem.

Sala weselna na wesela i nie tylko

Sala weselna funkcjonująca w naszym obiekcie czeka starannie przygotowana do przyjęcia Nowożeńców i ich gości z Oławy i okolic przez cały rok. Pracujemy bez przerw świątecznych, pauz w sezonie urlopowym, zależnie od potrzeb Zleceniodawców.

Nasi pracownicy wprawieni w weselach chyba jak nikt w okolicy, z zaangażowaniem postarają się  doradzić, pomóc i zorganizować wszystko w taki sposób, żeby także Wasze wesele, czy innego rodzaju przyjęcie okolicznościowe zaliczyło się do tych najlepszych.

Dla naszych Klientów mamy jeszcze jedną niespodziankę – w przypadku rezerwacji dokonanej w naszym domu weselnym na powyżej 80 osób z Oławy i okolic będą czekać cenne bonusy, darmowe fryzury dla Państwa Młodych, szampan dla  gości, etc.

Nasza sala weselna z łatwością pomieścić nawet 120 osób. Choć królują w niej wesela, na życzenie Klientów z Oławy i okolic w mgnieniu oka może stać się także piękną:

 • Salą na chrzciny,
 • Salą na komunię,
 • Salą na urodziny,
 • Salą na bal sylwestrowy,
 • Salą na studniówkę,
 • Salą na inną uroczystość/ imprezę okolicznościową.

Obok kompleksowego przygotowywania wesel i innych uroczystości okolicznościowych, rodzinnych dla osób prywatnych, naszą szeroką ofertę kierujemy również do właścicieli firm oraz różnego typu instytucji działających na terenie Oławy i okolic. Oferujemy między innymi: profesjonalną obsługę szkoleń, organizowanie imprez integracyjnych, pokazów, konferencji. Na życzenie zawsze wystawiamy faktury VAT.

Po jeszcze bardziej wyczerpujące informacje związane z realizacją zleceń z naszej aktualnej oferty, (niezależnie od ich wielkości) dedykowanych mieszkańcom Oławy i okolic, zapraszamy do kontaktu z naszą siedzibą w Ziębicach – dane teleadresowe z zakładce Kontakt, jak również na dole strony.

Zajazd u George`a z lubianą przez Klientów salą weselną i noclegami dla gości czeka z niecierpliwością na mieszkańców Oławy i okolic!