Dom weselny Ziębice

Wesela, hotel, noclegi i inne imprezy okolicznościowe

Wesela, chrzciny, czy bale sylwestrowe to tylko niewielka część oferty na organizowanie imprez okolicznościowych przez nasz sprawdzony zespół z domu weselnego – Zajazd U George`a, bez względu na datę, pogodę czy porę.

Każdego dnia, nawet w dni ustawowo wolne od pracy – niedziele i święta, z przyjemnością i dużym zapałem organizujemy imprezy okolicznościowe.

W naszej ofercie znajduje się organizacja rozmaitych uroczystości o zróżnicowanym charakterze, wśród których najpopularniejsze to:

Naszym dodatkowym atutem jest niewątpliwie fakt, że terminy świąteczne na organizację wesel i innych imprez okolicznościowych, mamy dostępne bez problemu w stałej ofercie.

Co ważne, terminy w sezonie urlopowym, czy w czasie świąt u nas bez dodatkowych dopłat. Oprócz tego oferujemy hotel, w którym znajduje się specjalnie przygotowany Apartament dla Nowożeńców oraz noclegi dla gości w przytulnie urządzonych pokojach, między innymi z dostępem do Internetu i telewizją gratis.

Noclegi dla gości, popularne wśród Klientów zwłaszcza spoza Ziębic, proponujemy:

 • W lokalu:
   • Pokój nowożeńców + pokój 4-osobowy,
 • Na zewnątrz:
   • Domek angielski na 8 osób /2 podwójne łózka, łóżeczka dla dzieci/ – ogrzewany, dostępny cały rok, od wiosny,
   • 3 domki letniskowe nieogrzewane,

w dobrze wyposażonej bazie agroturystycznej, ze znajomą wielu mieszkańcom Ziębic stadniną koni.

Dom weselny ze szczególnym klimatem

W domu weselnym – z Zajazdu u George`a nasi goście mogą spodziewać się wielu atrakcji. A więc nie tylko sprzyjającej zabawie atmosfery, pięknego pasującego do rodzaju imprezy wystroju wnętrza sali weselnej, robionego według sugestii gospodarzy danej imprezy czy wesela, ale także wyjątkowego domowego klimatu i dobrej domowej kuchni, cenionej za smak i wygląd proponowanych potraw.

Kuszące pięknym zapachem i naprawdę dobrym smakiem, atrakcyjnie podane dania, robione na miejscu dania, przygotowywane przez naszych pracowników na miejscu, smakują dosłownie wszystkim, nawet największym niejadkom. Tym możemy się niewątpliwie poszczycić.

Oprócz elementów stałych organizowanych przez naszą załogę wesel i innych przyjęć, proponujemy poprawiny oraz do wyboru dodatkowe atrakcje kulinarne, które z pewnością uświetnią każde spotkanie przy stole w rodzinnym gronie. Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy:

 • Stół szwedzki,
 • Chłopski stół z tradycyjnym polskim jedzeniem,
 • Fontannę z czekolady,
 • I inne.

Sala weselna czekająca na Nowożeńców

Sala weselna w Zajeździe U George`a nie ma sobie równych, zarówno pod względem budowanej starannie atmosfery, jak również jakości w obsłudze Klientów.

Na przyjmowanie zleceń od Klientów na organizację wesel i innych imprez okolicznościowych, jesteśmy gotowi przez cały rok, niezależnie od daty czy pogody za oknem.

Świetnie przygotowana do pełnej obsługi wielu gości w różnym wieku załoga z Zajazdu U George`a, służy swoim doświadczeniem i radą, żeby zorganizowane naszej komfortowej sali weselnej wesele albo inne przyjęcie okolicznościowe było na poziomie wyższym niż Państwo oczekują.

Co istotne, w chwili rezerwacji w naszym domu weselnym dokonanej na powyżej 80 osób, Klientom damy atrakcyjne bonusy, w postaci na przykład lampki dobrego szampana dla każdego z gości, czy darmowych fryzur dla Nowożeńców.

Nasza sala weselna z dębowym parkietem mieszcząca jednorazowo z powodzeniem nawet do 120 osób, za sprawą doświadczonej ekipy pracującej w Zajeździe U George`a na życzenie naszych Klientów szybko przeobrazi się w pięknie udekorowaną:

 • Salą na chrzciny,
 • Salą na komunię,
 • Salą na urodziny,
 • Salą na bal sylwestrowy,
 • Salą na studniówkę,
 • Salą na inną uroczystość/ imprezę okolicznościową.

Wesela i inne imprezy prywatne organizujemy szczególnie chętnie, lecz naszą ofertę na imprezy okolicznościowe dajemy również firm oraz różnego typu instytucji lokalnym.

Proponujemy kompleksowe przygotowanie: szkoleń, imprez integracyjnych, pokazów, konferencji i eventów, z możliwością wystawiania faktur VAT.

Po jeszcze więcej szczegółowych informacji odnośnie do realizacji zleceń na wesela i inne imprezy, z naszej bogatej propozycji, zapraszamy bezpośrednio do naszego lokalu, ewentualnie prosimy o kontakt w innej, dogodnej formie.

Zajazd u George`a z pięknie przystrojoną salą weselną i szczególnym klimatem sprzyjającym zabawie, czeka z niecierpliwością na Klientów!