Fryzury ślubne

Uczesanie na ślub

W dniu ślubu na Państwa Modrych skierowane są wszystkie spojrzenia. Idealny wygląd jest niezbędny, aby dać się dobrze uwiecznić w pamięci naszych bliskich oraz na zdjęciach. Dobrze dobrana fryzura ślubna i staranne jej wykonanie to gwarancja, że przyszła żona oczaruje nie tylko swojego wybranka, ale też weselnych gości. W tej kwestii służymy wprawą, wiedzą i doświadczeniem, a dzięki indywidualnemu podejściu do każdej fryzury unikamy schematów, powtarzalności, stawiając przede wszystkim na kreatywność.

Fryzury ślubne pełne wdzięku

Podstawą do ułożenia idealnej fryzury ślubnej jest umiejętność, modelowania, upinania, a także, w razie potrzeby, strzyżenia lub farbowania włosów. Spod palców fryzjerek naszego salonu wychodzą  ślubne uczesania dobrane do sukni, typu urody i temperamentu Panny Młodej. Z uwagą obserwujemy najnowsze trendy, czerpiemy to, co najlepsze i inspirujemy się tym podczas układania ślubnych fryzur. Efekt końcowy ma zawsze być zadowalający dla kobiety, która stanie wkrótce na ślubnym kobiercu.

Czesząc przyszłe Panny Młode używamy kosmetyków najlepszej jakości, dzięki którym włosy zachowają lekkość, a jednocześnie fryzura będzie trwała i z łatwością dotrzyma do końca wesela. W naszym salonie panuje zawsze miła, przyjazna atmosfera, warunki są komfortowe, a przestrzeń zaaranżowana ciekawie oraz niebanalnie. To także ważne, ponieważ kilka godzin przed ślubem  potrzebna jest chwila wytchnienia w dobrej atmosferze. Największe emocje dopiero nadejdą, warto więc odjąć sobie zmartwień, powierzając fryzurę ślubną prawdziwym profesjonalistom.

Panna Młoda i jej fryzura ślubna

Potrafimy ułożyć każdą fryzurę ślubną, natomiast robimy coś więcej – dobieramy ślubne uczesanie także do długości sukni ślubnej, welonu lub jego braku, oraz podatności włosów na układanie. Fryzura próbna będzie idealną zapowiedzią właściwego uczesania. Wtedy też możemy ustalić dodatki do włosów, sposób upięcia welonu, środki do stylizacji włosów. Służymy naszą fachową poradą, obiektywizmem i troską.

Nasz salon mieści się w pobliżu Kamieńca Ząbkowskiego, Ząbkowic Śląskich, Wrocławia, Nysy, Ziębic, Otmuchowa, Strzelina, Paczkowa, Oławy. Talent w dłoniach to coś więcej, niż umiejętność czesania. To maestria, która ma odbicie w tworzonych przez nas:

  • fryzurach ślubnych na każdy rodzaj wesela,
  • uczesaniach ślubnych lekkich, trwałych i naturalnych,
  • ślubnych fryzurach z pomysłem.

Dla nas to zawsze wielka przyjemność czesać przyszła Pannę Młodą. Warto powierzyć nam ślubne uczesanie. Podejdziemy do tego z sercem i podkreślimy poprzez fryzurę ślubną  naturalne piękno kobiety.