Dom weselny Paczków

Wesela, noclegi i inne imprezy – sala weselna

Wesela, chrzciny, komunia to zaledwie fragment propozycji Zajazdu U George`a organizującego od lat rozmaite imprezy okolicznościowe. Nasz sprawdzony zespół z domu weselnego świadczy swoje usługi kompleksowo – bez względu na datę, pogodę, czy porę.

Każdego dnia, nawet w dni świąt kościelnych i te ustawowo wolne od pracy z przyjemnością i dużym zapałem przygotowujemy różne imprezy okolicznościowe na nawet 120 osób jednocześnie.

W naszej ofercie znajdują się rozmaite uroczystości zróżnicowanym charakterze, noclegi dla gości, parkingi i inne. Wśród robionych przez nasz dom weselny imprez najpopularniejsze to:

Naszym ukłonem w stronę Paczkowa i okolic jest to, że terminy świąteczne i wolne od pracy na wesela, ale też inne imprezy okolicznościowe organizowane na zlecenie jego mieszkańców oferujemy w ofercie stałej.

Oprócz tego oferujemy także specjalnie przygotowany Apartament dla Nowożeńców oraz noclegi dla gości w przytulnie urządzonych pokojach, między innymi z dostępem do Internetu i telewizją za darmo.

Noclegi dla gości, popularne także wśród naszych Klientów z Paczkowa i okolic, proponujemy:

 • W lokalu:
   • Pokój nowożeńców,
   • Pokój 4-osobowy,
 • Na zewnątrz:
   • Domek angielski na 8 osób /2 podwójne łózka, łóżeczka dla dzieci/ – ogrzewany, dostępny cały rok, już niebawem,
   • 3 domki letniskowe nieogrzewane,

oraz w naszej bazie agroturystycznej, ze znaną wielu mieszkańcom stadniną koni.

Dom weselny spełniający życzenia Nowożeńców

Dom weselny z Zajazdu U George`a otwarty na życzenia Nowożeńców oferuje piękne, związane z charakterem imprezy weselnej dekoracje w różnej kolorystyce i stylach oraz dobrej zabawę z wieloma atrakcjami dodatkowymi.

Spośród kulinarnych propozycji dodatkowych ubarwiających spotkanie przy jednym stole z okazji wesela, urodzin czy komunii, znajdują się między innymi:

 • Chłopski stół z tradycyjnym polskim jadłem,
 • Stół szwedzki,
 • Fontannę z czekolady,
 • I inne.

Możemy się poszczycić tym, że proponowane przez nas menu, w którym znajdują się zachęcające do zjedzenia pięknym zapachem i dobrym smakiem, elegancko podane dania, robione są na miejscu przez naszych pracowników i smakują wszystkim zarówno dorosłym, jak również, co ważne także dzieciom.

Sala weselna idealna do przyjęcia gości

Sala weselna w naszym domu weselnym to miejsce niezwykłe, zarówno pod względem tworzonego tu klimatu idealnego do zabawy, jak też jakości obsługi. Jesteśmy gotowi na organizację wesel i innych imprez okolicznościowych przez okrągły rok, niezależnie od wybranej daty.

Nasza świetnie przygotowana do obsłużenia dużej liczby gości doświadczona ekipa składająca się z kucharzy, dekoratorów i kelnerów, chętnie doradzi, służąc dużym doświadczeniem i wiedzą, by ostatecznie przygotowana w wyjątkowy sposób sala weselna stała się miejscem, które będzie spełnieniem marzeń Nowożeńców w tym szczególnym dniu.

W momencie rezerwacji w domu weselnym U George`a na powyżej 80 gości będą przygotowane ciekawe niespodzianki do wyboru między innymi: lampka szampana dla każdego z gości, czy fryzury dla Nowożeńców gratis.

Nasza sala weselna, w której na dębowym parkiecie i za stołem dobrze bawić się może nawet 120 osób, za sprawą doświadczonej załogi pracującej w Zajeździe U George`a, może w mgnieniu oka stać się pięknie przystrojoną stosownie do okazji:

 • Salą na chrzciny,
 • Salą na komunię,
 • Salą na urodziny,
 • Salą na bal sylwestrowy,
 • Salą na bankiet,
 • Salą na inną uroczystość/ imprezę okolicznościową.

Choć wesela i inne imprezy okolicznościowe o charakterze rodzinnym, obsługujemy zawsze z ogromną przyjemnością, to naszą propozycję kierujemy także do podmiotów gospodarczych . W naszej stałej ofercie mamy przygotowanie różnego rodzaju szkoleń, konferencji i eventów, imprez integracyjnych, pokazów, zawsze z możliwością wystawiania faktur VAT.

Po bardziej szczegółowe dane odnośnie do realizacji zleceń wybranych z naszej dobrej propozycji, zapraszamy do nas osobiście lub prosimy o kontakt w innej, dogodnej formie.

Zajazd u George`a z dużą salą weselną i komfortowymi noclegami dla gości czeka z niecierpliwością na Klientów!