Dom weselny Otmuchów

Wesela, noclegi i inne imprezy specjalnie dla Otmuchowa i okolic

Wesela, chrzciny, czy komunie to tylko część oferty udostępnionej przez naszych specjalistów z domu weselnego – Zajazd U George`a mieszkańcom Otmuchowa i okolic niezależnie od pory roku.

Każdego dnia, nie wyłączając dni ustawowo wolnych od pracy, z przyjemnością i dużym zaangażowaniem organizujemy imprezy okolicznościowe o zróżnicowanym charakterze, wśród których znajdują się:

Naszym dodatkowym atutem jest niewątpliwie fakt, że terminy świąteczne na organizację wesel i innych imprez okolicznościowych mieszkańcom Otmuchowa i okolic mamy w stałej ofercie. Oprócz tego oferujemy także noclegi dla gości nowocześnie i przytulnie urządzonych pokojach między innymi z dostępem do Internetu i telewizją gratis.

Noclegi dla gości z Otmuchowa i okolic proponujemy:

 • W lokalu:
  • Pokój nowożeńców,
  • Pokój 4-osobowy,
 • Na zewnątrz:
  • Domek angielski na 8 osób /2 podwójne łózka, łóżeczka dla dzieci/ – ogrzewany, dostępny cały rok, już niebawem,
  • 3 domki letniskowe nieogrzewane.

Dom weselny czekający na Nowożeńców w Otmuchowa i okolic

W domu weselnym – z Zajazdu u George`a nasi goście z Otmuchowa i okolic mogą spodziewać się nie tylko wyjątkowej, sprzyjającej relaksowi atmosfery,  pasującego do rodzaju imprezy pięknego wystroju wnętrza sali weselnej, komponowanego zgodnie z indywidualnymi  wskazówkami Zleceniodawców, ale także smacznych potraw.

Kuszące zapachem i smakiem, ale także pięknym wyglądem dania, przygotowywane przez naszych pracowników na miejscu, smakują dosłownie wszystkim. Możemy poszczycić świetnymi opiniami Klientów, którzy między innymi dla naszej kuchni często wracają w nasze strony.

Oprócz elementów stałych, gościom z Otmuchowa i okolic proponujemy przygotowane opcjonalnie – do wyboru dodatkowe atrakcje kulinarne, które z pewnością uprzyjemnią każdą imprezę przy stole. Do dyspozycji naszych Klientów pozostawiamy: stół szwedzki, chłopski stół z tradycyjnym polskim jedzeniem, czy lubianą nie tylko przez najmłodszych fontannę z czekolady.

Sala weselna – nasza na każdą okazję

Sala weselna z Zajazdu U George`a nie ma sobie równych, zarówno pod względem klimatu, jaki i systemu pracy. Jesteśmy gotowi na przyjęcie zamówień od Klientów z Otmuchowa oraz okolicznych miejscowości na organizację wesel i innych imprez okolicznościowych przez cały rok.

Nasza dobrze przygotowana do kompleksowej obsługi wielu gości załoga, służy swoim doświadczeniem i radą, by zorganizowane w tej pięknej sali weselnej wesele lub inne przyjęcie okolicznościowe było lepsze niż sobie można wymarzyć.

Co ważne, w momencie rezerwacji w naszym domu weselnym dokonanej na powyżej 80 gości z Otmuchowa i okolic będą przygotowane miłe bonusy, w postaci na przykład lampki dobrego szampana dla każdego z gości.

Nasza sala weselna mieszcząca bez trudu do 120 osób, za sprawą doświadczonej ekipy dekoratorów, kucharzy, kelnerów i innych pracujących w Zajeździe U George`a osób, na życzenie Klientów, szybko stanie się odpowiednio udekorowaną:

 • Salą na wesela,
 • Salą na chrzciny,
 • Salą na komunię,
 • Salą na urodziny,
 • Salą na bal sylwestrowy,
 • Salą na studniówkę,
 • Salą na inną uroczystość/ imprezę okolicznościową.

Wesela i inne imprezy prywatne obsługujemy ze szczególną  przyjemnością, niemniej jednak, naszą ofertę kierujemy także do firm oraz różnego typu instytucji z Otmuchowa i okolic. Oferujemy profesjonalne przygotowanie: szkoleń, imprez integracyjnych, pokazów, konferencji i eventów, z możliwością wystawiania faktur VAT.

Po jeszcze więcej szczegółowych informacji a propos realizacji zleceń z naszej bogatej propozycji dedykowanej między innymi mieszkańcom Otmuchowa i okolic, zapraszamy do naszej siedziby lub prosimy o kontakt w innej, dogodnej formie.

Zajazd u George`a z pięknie udekorowaną salą weselną i noclegami dla gości czeka z niecierpliwością na Klientów z Otmuchowa i okolic!